Strona główna
O firmie
Oferta
Realizacje
Kontakt

CYRIX SYSTEMS to profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla Twojego BIZNESU. Oferujemy m.in.: wizytówki firmowe, strony internetowe, technologie handlu elektorniczego (e-commerce), technologie zarządzania treścią oraz obiegiem informacji w firmie.

PolskiEnglishGerman
         Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Aplikacje internetowe
Obsługa informatyczna
Grafika i multimedia
Rekomendacje

OFERTA

Cyrix Systems oferuje profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla Twojego BIZNESU. Nasi pracownicy, to wysoce wykwalifikowani specjaliści z zakresu administrowania systemami IT, wdrożeniowcy, pracownicy help desku, programiści oraz serwisanci. Wiemy, że prawidłowe działanie infrastruktury informatycznej w firmie jest niezwykle istotnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Począwszy od procesu planowania określonego rozwiązanie, procesie wdrożenia po etap eksploatacji oraz odpowiedni nadzór nad działaniem systemów i sprzętu informatycznego. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza wiedza i doświadczenie przekładała się na jakość i efektywność oferowanych przez nas rozwiązań. Uważamy, iż efektywna infrastruktura informacyjna przedsiębiorstwa zaspokajać powinna w pełni potrzeby informacyjne firmy, a celem wdrażania nowych rozwiązań powinien stać się aspekt globalizacji rynków.


Dzięki posiadanemu doświadczeniu świadczymy następujące usługi informatyczne:

 

(C) 2006 - 2017 CYRIX SYSTEMS   |   O nas  |  Praca  |   Zgłoś problem   |   English version  |