Strona główna
O firmie
Oferta
Realizacje
Kontakt

CYRIX SYSTEMS dostarcza dla swoich klientów usługi na najwyższym poziomie dbając o: wysoką jakość, niezawodność działania, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i pomoc techniczną.

PolskiEnglishGerman
         Środa, 18 lipca 2018 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Rozwój systemów informatycznych w logistyce Drukuj Email

      Po raz kolejny gościmy na łamach czasopisma "Logistyka". Tym razem nasza uwaga skupiona została na sprawnie działającym systemie informacyjnym. System ten stanowi w przedsiębiorstwie jeden z kluczowych czynników wpływających na możliwość uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku. Funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz możliwości jego rozwoju zależą w dużej mierze od posiadanych rozwiązań teleinformatycznych.

Prowadzone obecnie prace badawcze w dziedzinie logistyki związane są z poszukiwaniem rozwiązań systemowych i ich implementacją do istniejących systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Autorzy w artykule podejmują próbę określenia kierunku rozwoju systemów informatycznych wykorzystywanych w logistyce. Jednocześnie mają świadomość, że zasygnalizowane zagadnienia ze względu na ich zakres wymagają prowadzenia szerszych badań interdyscyplinarnych.

Czytaj całość…
 
Praktyka projektowania gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie Drukuj Email

         Niezwykle miło nam jest gościć w kolejnym numerze „Logistyki", w którym opisujemy problematykę projektowania gospodarki magazynowej na podstawie uzyskanych doświadczeń podczas wykonywanych wdrożeń. Oczywiste jest, iż obecnie niezwykle trudno jest kwestionować potrzebę posiadania przez przedsiębiorstwo wydajnej infrastruktury informatycznej, którą wykorzystanoby do wydajniejszego obiegu informacji w przedsiębiorstwie. Wielki nacisk w tej dziedzinie kładzie globalizacja rynków zbytu oraz rosnąca konkurencja.

Czytaj całość…
 
System zarządzania gospodarka magazynową oraz obiegiem informacji Drukuj Email

       Z przyjemnością informujemy, iż zdobyte przez nas doświadczenia oraz wkład pracy przełożyły się w efekcie na ukazanie się artykułu w kolejnym numerze czasopisma „Logistyka". W publikacji przedstawiono przykład rozwiązania problemów dotyczących gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie w postaci autorskiego systemu informatycznego „Cyrix Storage System”, uwzględniającego takie kryteria jak: elastyczność, efektywność, skuteczność i bezpieczeństwo dokonywanych operacji logistycznych.

Czytaj całość…
 
Gospodarka magazynowa na przykładzie aplikacji Cyrix Storage System Drukuj Email

      Nasz wkład pracy w rozwój sektora gospodarki magazynowej został uwieczniony w kolejnym numerze czasopisma naukowego „Gospodarka Materiałowa i Logistyka". W artykule pragniemy zwrócić uwagę, iż posiadanie zwłaszcza przez małe i średnie przedsiębiorstwa krajowe systemów informatycznych w obszarze gospodarki magazynowej pozwala na wzrost wartości wymiany z dotychczasowymi partnerami handlowymi oraz daje możliwości włączenia się w istniejące sieci logistyczne. W artykule przedstawiono przykład rozwiązania problemów związanych z gospodarką magazynową w przedsiębiorstwie w postaci systemu informatycznego „Cyrix Storage System”, uwzględniającego takie kryteria ekonomiczne, jak: efektywność, skuteczność i bezpieczeństwo dokonywanych operacji logistycznych.

 

(C) 2006 - 2018 CYRIX SYSTEMS   |   O nas  |  Praca  |   Zgłoś problem   |   English version  |