Strona główna
O firmie
Oferta
Realizacje
Kontakt

CYRIX SYSTEMS dostarcza dla swoich klientów usługi na najwyższym poziomie dbając o: wysoką jakość, niezawodność działania, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i pomoc techniczną.

PolskiEnglishGerman
         Wtorek, 23 stycznia 2018 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Aplikacje internetowe
Obsługa informatyczna
Grafika i multimedia
Rekomendacje
Cyrix Systems Drukuj Email

Firma Cyrix Systems powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoce wyspecjalizowane i niezawodne usługi informatyczne. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii firma wdrażała nowe usługi, stosując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz elastyczną politykę. Pozwoliło to pozyskać zaufanie najbardziej wymagających klientów. Problematyka dotycząca wykorzystywania narzędzi informatycznych w zarządzaniu przedsiębiorstwem i obiegiem informacji w firmie staje się jednym z ważniejszych elementów w walce konkurencyjnej na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych.

Świadomość o możliwościach oferowanych na rynku rozwiązań informatycznych decyduje o zajmowanej pozycji firmy w sektorze jej działalności. Każde z przedsiębiorstw dąży do uzyskania jak najwyższej pozycji stosując odpowiednie najnowsze rozwiązania. Chcąc ułatwić i wyjść na przeciw wymaganiom stawianym firmom, cały czas staramy się poszerzać ofertę świadczonych przez nas usług.

 
Wspieramy najmłodszych Drukuj Email

Wspieramy najmłodszych na MTJ 2010

Międzynarodowy Turniej Judo o puchar AZS ŁÓDŹ

DZIECI, MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH, JUNIORÓW

Zapewniamy obsługę zaplecza informatycznego turnieju.

 

(C) 2006 - 2018 CYRIX SYSTEMS   |   O nas  |  Praca  |   Zgłoś problem   |   English version  |